OSTUJUHT

OSTUJUHT

Nööbijutud Kangad poes on võimalik ostu sooritada nii registreerimata kui ka registreerunud kliendil.Kanga väikseim ostuühik ehk 1 toode on 0,25 meetrit. Hind on antud 0.25 meetri kohta.

1. Leia endale poest sobiv toode. Näiteks kangas

2. Vali soovitud kogus ning vajuta märgile „Ostukorv“ ja toode lisatakse ostukorvi. Ostukorvi lisatud tooteid näed lehel paremal üleval.

3. Kui oled kõik soovitud tooted ostukorvi lisanud ava ostukorvi vaade.  Vali allosas endale meelepärane transpordiviis: „Itella Smartposti pakiautomaat“, „Omniva pakiautomaat“, "Omniva postkontor", "Muu kokkulepe e-poega". “Muu kokkulepe e-poega" valimine eeldab, et oled enne tellimuse kinnitamist e-poega muu transpordiviisi kokku leppinud.

4. Vajutades nuppu „Kinnita tellimus“ avatakse Sulle tellimuse kinnitamise lehekülg. Palun täida nõutud väljad, mis on tähistatud tärniga * ja saada.

5. Pärast tellimuse esitamist saadame Sinu e-posti aadressile ettemaksuarve koos tellimuse sisu ja maksmiseks vajalike rekvisiitidega. Tellimuse tasumise tähtaeg on 7 päeva. Makse mittelaekumisel tellimus tühistatakse. Makse sooritamisel  selgituseks märkida arve number.

6. Pakk pannakse teele 1- 3 tööpäeva jooksul peale makse laekumist.